• 24 czerwca 2016
  • Bez kategorii
  • Możliwość komentowania Zakończenie roku szkolnego. Wyruszamy więc na WAKACJE! została wyłączona

Zakończenie roku szkolnego. Wyruszamy więc na WAKACJE!

          Dobiegł końca rok szkolny 2015/2016. Rok dla Naszej szkoły bardzo  pracowity obfitujący w przełomowe i ważne wydarzenia. Po raz pierwszy towarzyszył nam  sztandar szkoły, tablica pamiątkowa przypomina nam o niedawnej uroczystości jubileuszu 100-lecia placówki. Od 1 września szkoła będzie nosiła imię Powstańców Styczniowych. Otoczenie szkoły nie przypomina już o dawnych czasach, jest czysto, schludnie i ładnie.

          Ogromnym prezentem   obdarzyli nas w tym roku  uczniowie klasy 6 uzyskując na sprawdzianie wynik najwyższy czyli 9 stanin, a średnia ocen klasy wyniosła powyżej 5.  Dlatego z dumą i zadowoleniem przeżywaliśmy uroczystość zakończenia roku szkolnego. Wielu uczniów w szkole osiągnęło dobre i bardzo dobre wyniki  w nauce, otrzymali więc świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy i nagrody. 

         Cieszymy się  ze współpracy z rodzicami, którzy nie szczędzili swojego czasu i wysiłku pomagając przez cały rok podczas organizacji uroczystości szkolnych, wykonując prace społeczne i służyli pomocą w organizacji 100-lecia szkoły. 

         Bardzo owocną była współpraca z instytucjami wspierającymi szkołę, dzięki nim szkoła może spokojnie funkcjonować i rozwijać się zapewniając dzieciom optymalne warunki do nauki. 

 Udając się na wakacje, życzymy wszystkim spokojnego, bezpiecznego wypoczynku i niezapomnianych wrażeń. 

wakacje

Search
DSC01797
Aperture: 3.2
Camera: DSC-HX300
Iso: 80
Orientation: 1
« z 24 »

Comments are closed.