• 21 czerwca 2019
  • Bez kategorii
  • Możliwość komentowania Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 została wyłączona

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dziwiętnastego czerwca 2019r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 a także pożegnanie uczniów klasy VIII, którzy po raz ostatni przybyli do naszej szkoły.

 Akademia rozpoczęła się od przekazania sztandaru szkoły przez klasę VIII uczniom z klas młodszych.

Następnie absolwenci szkoły, złożyli podziękowania dyrektorowi i gronu pedagogicznemu za przekazaną wiedzę, opiekę i troskliwość. Uczniowie klasy VII  pożegnali się ze swoimi starszymi kolegami ciepłymi słowami, wierszykami a także drobnymi pamiątkami.

Podziękowania otrzymali rodzice uczniów VIII klasy, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły poprzez pracę w Radzie Rodziców.

Najlepsi uczniowie z klas IV-VII otrzymali z rąk dyrektora świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Podczas uroczystości wręczone zostały także listy gratulacyjne rodzicom wyróżnionych uczniów. Został także rozwiązany konkurs „As z każdej klasy”. Laureaci otrzymali nagrody pieniężne.

Na zakończenie apelu dyrektor szkoły podziękował nauczycielom za rzetelną i efektywną pracę z uczniami, rodzicom za współpracę, Radzie Rodziców za działania podejmowane na rzecz uczniów i rozwoju szkoły oraz wszystkim, którzy ze szkołą współpracowali i ją wspierali. Uroczystość zakończyła się życzeniami udanych i bezpiecznych wakacji dla uczniów.

M.N.


Comments are closed.