• 23 czerwca 2017
  • Bez kategorii
  • Możliwość komentowania Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 została wyłączona

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

zakończenie23 czerwca w naszej szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Na uroczystości nie zabrakło Wójta Gminy Józefów nad Wisłą – pana Grzegorza Kapicy, zastępcy Rady Gminy – pani Marii Kowalskiej, przewodniczącej Rady Rodziców – pani Karoliny Surdackiej, Grona Pedagogicznego naszej szkoły, uczniów i ich rodziców. Pan dyrektor Mieczysław Muszkiewicz powitał wszystkich obecnych na tej uroczystości, podziękował władzom i rodzicom za współpracę a uczniom za ich wytężony wysiłek. Następnie wychowankowie naszej placówki przedstawili krótki program artystyczny, w którym dziękowali nauczycielom za ich nauczanie i wychowanie, życzyli wszystkim miłego odpoczynku, a także udzielili rad, jak bezpiecznie spędzać wolny czas.
Po programie artystycznym pan Wójt podziękował wszystkim za rok wzmożonej pracy i życzył, aby czas wakacji był czasem bezpiecznego wypoczynku.
Kolejnym punktem programu było wręczenie nagród i dyplomów dla uczniów klas I – VI, którzy wyróżnili się wysokimi wynikami w nauce i wzorowym zachowaniem. Listy gratulacyjne trafiły także do rąk dumnych rodziców.
Zostały również wręczone nagrody za konkursy artystyczne i profilaktyczne zorganizowane przez panie Katarzynę Piłat i Justynę Kamelę.
Na koniec pan dyrektor życzył wszystkim miłych i bezpiecznych wakacji. M.L.

No Images found.


Comments are closed.