• 8 lutego 2019
  • Bez kategorii
  • Możliwość komentowania Zabawa choinkowa została wyłączona

Zabawa choinkowa

Znalezione obrazy dla zapytania zabawa choinkowaChoinka szkolna jest uroczystością, która wpisała się na stałe w kalendarz imprez organizowanych w naszej szkole. Odbywa się corocznie przed feriami zimowymi. Jest jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla uczniów.

Tradycyjnie na zabawie karnawałowej uczniowie z klas I-III prezentują występ artystyczny. W tym roku mali artyści pod kierunkiem pań: Ewy Muszkiewicz, Joanny Mróz i Katarzyny Piłat przygotowali przedstawienie pt. „Zamieszanie w świecie bajek”. Po przedstawieniu pani Małgorzata Nowak przedstawiła wyniki konkursu informatycznego na kartkę świąteczną i wspólnie z panem dyrektorem wręczyli nagrody laureatom.

Po części oficjalnej wszyscy ruszyli do zabawy. Wielką atrakcją okazały się konkursy i  zabawy organizowane przez panią Justynę Stadnik. Dzieci, rodzice oraz nauczyciele włączyli się do udanej zabawy. W klasach czekały na dzieciaki różne słodycze, napoje, owoce, kanapki o których przygotowanie zadbali rodzice. Tańcom   i zabawom nie było końca.

M.N.


Comments are closed.