• 22 kwietnia 2022
  • Bez kategorii
  • Możliwość komentowania Turniej BRD została wyłączona

Turniej BRD

Zobacz obraz źródłowy21 kwietnia 2022r. nasi uczniowie wraz z panią Justyną Stadnik wyruszyli do ZSO w Józefowie nad Wisłą, gdzie odbyły się Gminne Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zmagania zostały przeprowadzone w dwóch grupach:

  • grupa I (uczniowie szkoły podstawowej w wieku 10-12 lat) – Alicja Cieślik, Sara Rachoń, Olaf Długosz, Wiktor Solis
  • grupa II ( uczniowie klas 7 i 8) – Anna Dymek, Oliwier Misztal, Wiktor Filiks.

Turniej składał się z dwóch testów wiedzy teoretycznej, ponieważ ze względu na nieodpowiednią pogodę część praktyczna została odwołana. Podsumowując punktację nasi uczniowie z grupy młodszej zajęli 2 miejsce zaś najlepszym zawodnikiem tej grupy została Alicja Cieślik. Uczniowie z grupy starszej osiągnęli najlepszy wynik zajmując 1 miejsce.

Po zakończeniu turnieju Zastępca Wójta Pan Adam Rędzia i Pan Tomasz Giza wręczyli wszystkim uczestnikom nagrody oraz dyplomy i puchary. Podziękowali opiekunom za przygotowanie uczniów i pogratulowali uczestnikom wiedzy i umiejętności z zakresu ruchu drogowego. My również gratulujemy naszym zawodnikom sukcesu i życzymy powodzenia na etapie powiatowym, który już niebawem odbędzie się w Opolu Lubelskim.

J.S.


Comments are closed.