• 21 lutego 2017
  • Bez kategorii
  • Możliwość komentowania SPOTKANIE Z POLICJĄ została wyłączona

SPOTKANIE Z POLICJĄ

Bezpieczeństwo-w-sieciBezpieczeństwo w sieci to sprawa niezwykle istotna. Surfowanie w Internecie może być świetną zabawą oraz towarzyską i inspirującą formą spędzania czasu. Należy jednak pamiętać, że Internet to także źródło wielu niebezpieczeństw. O rodzajach zagrożenia rozmawiali z najmłodszymi uczniami naszej szkoły policjanci z Opola Lubelskiego. 

21 lutego gościliśmy w naszej placówce Panią Rzecznik Konsumentów oraz przedstawicieli z Urzędu Komunikacji Elektronicznej wraz ze stróżami prawa z Komendy Policji w Opolu Lubelskim.  Nasi goście przypomnieli uczniom klas młodszych o podstawowych zasadach bezpiecznej zabawy. Dzieci świetnie pamiętały, jakie obowiązują w naszym kraju numery alarmowe, a także o konieczności stosowania odblasków. Bezpieczne zachowanie obowiązuje również w sieci, gdzie ryzyko zagrożenia jest bardzo duże. Młodzi ludzie z zainteresowaniem obejrzeli przygotowaną prezentację oraz chętnie zadawali gościom pytania. 

Policjanci liczą na to, że rady, których udzielili dzieciom, sprawią, że korzystanie z sieci internetowej będzie bezpieczne, świadome i odpowiedzialne.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Comments are closed.