• 6 listopada 2018
  • Bez kategorii
  • Możliwość komentowania Ślubowanie pierwszej klasy została wyłączona

Ślubowanie pierwszej klasy

Znalezione obrazy dla zapytania ślubowanie 1 klasyŚlubowanie klasy pierwszej to od lat niezwykłe wydarzenie w szkolnym kalendarzu uroczystości.

 Ten wyjątkowy dzień rozpoczął się od części artystycznej, podczas której pierwszaki zaprezentowały swoje talenty wokalne i recytatorskie.

Po części artystycznej uczniowie klasy pierwszej w obecności dyrektora szkoły – pana Mieczysława Muszkiewicza, Ks. Bogdana Kudelskiego – Proboszcza Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bobach, licznie zgromadzonych rodziców i starszych koleżanek i kolegów złożyli ślubowanie na sztandar szkoły i przyrzeczenie, że  będą „uczyć się tego,   co mądre i piękne, aby wyrosnąć na dobrych Polaków”.

Następnie pan dyrektor dokonał aktu pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Chruślinie, a wychowawczyni wręczyła pamiątkowe dyplomy.

Na zakończenie uroczystości głos zabrali uczniowie klasy drugiej, przekazali oni młodszym kolegom życzenia oraz upominki.

Po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia, dzieci udały się do klasy na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Wszystkim pierwszoklasistom  życzymy, by okres nauki w szkole podstawowej był nie tylko czasem zdobywania nowych wiadomości, ale też okazją do wielu wspaniałych przeżyć podczas wspólnych zabaw i wycieczek.

Uroczystość przygotowała pani Joanna Mróz.

J.M.


Comments are closed.