• 28 listopada 2016
  • Bez kategorii
  • Możliwość komentowania Przedstawienie cyrku objazdowego O’BIMBOLANDO została wyłączona

Przedstawienie cyrku objazdowego O’BIMBOLANDO

    the-cheerful-clown_6087772  Dnia 28 listopada w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Z przyjemnością gościliśmy artystów objazdowej grupy cyrkowej O’BIMBOLANDO .
Ten niezwykły występ składał się z żonglerki, sztuk zręcznościowych oraz iluzji. Artyści w kolejnych punktach programu prezentowali się w nowych, niezwykle barwnych i pomysłowych kostiumach. W trakcie pokazu mogliśmy obejrzeć m.in. poruszanie wieloma kołami hula- hop, żonglerkę, występ „dziwnego stwora” oraz popisy klauna. Wiele emocji wśród oglądających sprawił występ iluzjonisty. W tym popisie nie zabrakło znikających przedmiotów i oczywiście pojawienia się białego królika w kapeluszu. Z pewnością nasi uczniowie nie zapomną egzotycznego tańca z żywym pytonem tygrysim, który wił się po swojej pani tworząc żywy „szal” i „pasek”.
Możliwość sprawdzenia się pod czujnym okiem artystów, w niektórych sztuczkach cyrkowych sprawiła, że uczniowie przekonali się, jak trudny i pracochłonny jest zawód cyrkowca. Ten godzinny występ dostarczył naszym wychowankom mnóstwo emocji, wrażeń i dobrego humoru.

Bardzo dziękujemy za występ.

K.S.


Comments are closed.