• 4 grudnia 2022
  • Bez kategorii
  • Możliwość komentowania MECZ została wyłączona

MECZ

MKS Lublin (@mkslublin) / Twitter3 grudnia 2022 roku klasy V – VIII wybrały się do Lublina na mecz piłki ręcznej MKS Lublin – EKS Start Elbląg. Celem wycieczki było popularyzowanie wśród uczniów piłki ręcznej, kreowanie aktywnego spędzania wolnego czasu, udział w konkursie oraz promocja naszej szkoły. Dla większości młodych kibiców był to pierwszy udział w meczu tej klasy rozgrywek. Inicjatorem wyjazdu był SU, który naszą szkołę zgłosił do konkursu CAŁA SZKOŁA KIBICUJE MISTRZOM.

Przed meczem uczniowie mieli czas wolny w galerii Plaza. Niektórzy wykorzystali go na zrobienie zakupów, obiad czy zdjęcie z Mikołajem, inni kreatywnie biorąc udział w świątecznych warsztatach.

O godz. 17.30 byliśmy już przed Halą Globus. Uczniowie osobiście poznali procedury związane z bezpieczeństwem na stadionie, między innymi dotyczące tego, co można wnosić na halę, a czego nie. Po wejściu na trybuny wszyscy zajęli miejsca w sektorze 17 i głośno kibicowali przez cały mecz. Ogólnie wrażenia uczniów były bardzo pozytywne. Wielkim zainteresowaniem okazało się spotkanie z jedną z zawodniczek naszego klubu – Julią Pietras, która wyszła do nas by zrobić wspólne zdjęcie.

Było to radośnie spędzone popołudnie i wieczór, a po zakończeniu meczu padały pytania, kiedy odbędzie się kolejny wyjazd.

J.S.


Comments are closed.