• 5 czerwca 2017
  • Bez kategorii
  • Możliwość komentowania Festyn Rodzinny została wyłączona

Festyn Rodzinny

FESTYN_PS2_2015W poniedziałek 5 czerwca na terenie naszej szkoły odbył się Festyn Rodzinny. Miniony Dzień Matki i Dzień Dziecka oraz zbliżający się Dzień Ojca były świetną okazją do wspólnego spędzenia czasu. Zarówno pogoda, jak i humory dopisywały wszystkim. Na przybyłych czekała moc atrakcji. Już od samego rana goście mogli obejrzeć występy naszych uczniów: przedstawienie profilaktyczne pt. „Misja specjalna”, pokazy taneczne przygotowane przez pana Grzegorza Mączkę, a także występ muzyczny, nad którym czuwał pan Jakub Tarnawski.

Po atrakcjach artystycznych na głodnych i spragnionych czekały kiełbaski z grilla, pyszne ciasta, popcorn, wata cukrowa,soki, napoje oraz stoisko sklepowe, gdzie chętne osoby mogły zakupić lody i łakocie. Ale to nie koniec przyjemności. Dzieci z ogromną radością korzystały z dmuchanych zjeżdżalni, a panie animatorki malowały twarze. Rodzice wraz z pociechami mieli możliwość uczestniczenia w rozmaitych grach, zabawach i konkurencjach, gdzie nagrodami były słodkie upominki. Dzielni strażacy z OSP w Chruślinie przygotowali „mokre” pokazy.

Impreza skończyła się w późnych godzinach popołudniowych. Dzięki ofiarności, współpracy i zaangażowaniu rodziców oraz całej społeczności szkolnej, mogliśmy spędzić miło dzień w gronie rodziny i najbliższych nam osób.


Comments are closed.