• 23 lutego 2017
  • Bez kategorii
  • Możliwość komentowania Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Chruślinie została wyłączona

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Chruślinie

baba-i-dziadek1Święto Babci i Dziadka to jedno z najważniejszych świąt w roku szkolnym. Stało się tradycją, że na przełomie stycznia i lutego uczniowie klas I – III wraz z wychowawczyniami, paniami: Ewą Muszkiewicz, Katarzyną Piłat i Joanną Mróz, a także wychowankowie przedszkola pod opieką pań Aldony Uzarek i Agnieszki Wojtak, organizują uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
W tym roku ten niezwykły dzień odbył się 23 lutego. Na występy swoich ukochanych wnucząt przybyło bardzo dużo babć i dziadków. Na sali gimnastycznej, która pękała w szwach od zaproszonych gości, przywitał zebranych Pan Dyrektor Mieczysław Muszkiewicz. W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili bardzo ciekawy i różnorodny program artystyczny. Były tańce, śpiewy i wspaniałe scenki. Warto wspomnieć, że wszyscy uczniowie klas młodszych wzięli udział w przedstawieniu.

Po uroczystości babcie i dziadkowie otrzymali laurki i upominki. Kolejnym punktem programu był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Święto Babci i Dziadka okazało się niezwykłym dniem. Na twarzach, zarówno dzieci jak i seniorów, widać było uśmiech i wzruszenie.

K.S.


Comments are closed.