• 8 lutego 2019
  • Bez kategorii
  • Możliwość komentowania Dzień Babci i Dziadka została wyłączona

Dzień Babci i Dziadka

Znalezione obrazy dla zapytania dzień babci i dziadka gifMimo, że styczeń jest zimowym miesiącem pełnym chłodu, to są w nim takie dwa dni, w których każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. W tym roku Babcie i Dziadkowie  mogli podziwiać swoje wnuki w różnych formach artystycznych.. uczniowie klas I-III zaprezentowali przedstawienie pt. „Zamieszanie w świecie bajek”. Przedszkolaczki z grupy 3- 4-latków oraz    5- 6 latków przygotowały wiersze i piosenki. Wszyscy Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Uroczystość uświetnił także występ grupy tanecznej „Love Dance”, w której tańczy pięcioro uczniów    z naszej szkoły. Po występie wnukowie przekazali Dziadkom z okazji ich święta życzenia oraz własnoręcznie przygotowane prezenty. Do życzeń przyłączyli się również Pan Grzegorz Kapica- Burmistrz Gminy i miasta Józefów nad Wisłą oraz Pan Dyrektor- Mieczysław Muszkiewicz.

Na uroczystość przybyła również Szkolna Babcia- pani Janina Chmiel, która nigdy nie zapomina o swoich szkolnych wnukach i zawsze przychodzi z torbą smakowitych cukierków. Następnie wszyscy zebrani zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Uroczystość przygotowały panie: Ewa Muszkiewicz, Joanna Mróz, Katarzyna Piłat, Aneta Kalinowska, Aldona Uzarek, Magdalena Żurawska.

J.M.

 

 


Comments are closed.