• 24 listopada 2023

Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia - Szkolne Blogi

24 listopada w przedszkolu również obchodzony był Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko przyniosło do szkoły ulubioną maskotkę. Młodsza grupa wykonała z masy solnej postać misia, grupa starsza kolorowała kolorowanki.

No Images found.


  • 24 listopada 2023

SŁODKA AKCJA WOLONTARIATU

Wolontariat w LO26 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Ciasta. Z tej okazji nasi wolontariusze zorganizowali kiermasz ciast, które upiekli w domu wraz ze swoimi rodzicami. Dziękujemy bardzo wszystkim rodzicom i uczniom, którzy włączyli się w akcję. Jak widać na zdjęciach zainteresowanie słodkościami było bardzo duże. Wolontariusze zebrali łącznie 624,20zł. Pieniądze zostaną przekazane na wybrany cel charytatywny.

DZIEKUJEMY!

#RAZEMMOZEMYWIECEJ


  • 20 listopada 2023

Dzień Życzliwości

Z okazji Dnia Życzliwości nasze wolontariuszki z klasy V i VI przygotowały krótki filmik. Zachęcamy do obejrzenia, a wszystkim życzymy dużo życzliwości na co dzień nie tylko od święta. 🙂

 


  • 13 listopada 2023

181 nr. „Szkolnego Poślizgu”

181 wrzesien pazdziernik 2023

  • 28 października 2023

Ślubowanie 1 klasy

Ślubowanie klas pierwszych26 października 2023r. dzieci z klasy pierwszej stały się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej im.  Powstańców Styczniowych w Chruślinie. Przed szkolnym Sztandarem złożyły uroczyste Ślubowanie, w obecności całej społeczności uczniowskiej, nauczycieli, dyrektora, rodziców i opiekunów. Zanim nastąpił moment ślubowania dzieci wystąpiły z przygotowanym przez siebie i wychowawczynią, panią Katarzynę Piłat, programem artystycznym, na który złożyły się wierszyki i piosenki. Podczas testów wiedzy i sprawności fizycznej dowiodły, że zasługują na miano „pierwszaka”. Na dowód tego zostały pasowane na ucznia klasy pierwszej przez pana dyrektora. W uroczystości ślubowania wzięli też udział uczniowie klasy drugiej, którzy pod okiem pani Anety Kalinowskiej przygotowali dla swoich kolegów i koleżanek życzenia oraz upominki. W organizację uroczystości włączyli się również rodzice i opiekunowie uczniów klasy pierwszej i drugiej, za co dzieci są ogromnie wdzięczne. Uroczystość pomagali prowadzić także uczniowie klasy czwartej: Patrycja  i Szymon.

Do ślubowania i pasowania na ucznia klasy pierwszej w tym roku szkolnym przystąpili: Zosia, Wojtek, Arek, Dominik, Agatka, Jakub i Marcin.

K. Piłat

« z 2 »