• 28 kwietnia 2019

Zebranie rodziców

Dyrektor Szkoły i Rada Pedagogiczna zapraszają na  zebranie rodziców,

w dn. 30 -04-2019r. (wtorek)  o godz. 1330


  • 13 marca 2019

Nowe szafki uczniowskie na książki.

W ostatnich dniach do szkoły zakupione zostały szafki skrytkowe na książki z przeznaczeniem dla uczniów kl. IV- VIII. Przypominam, że pozostali uczniowie już takie szafki mają w klasach.

Zapraszamy więc  rodziców i uczniów do zapoznania się z regulaminem korzystania z nich, ponieważ potwierdzenie i przestrzeganie zapisów regulaminu będzie warunkiem ich użytkowania przez każdego ucznia.

REGULAMIN – kliknij


  • 13 marca 2019

Zapisy do przedszkola i szkoły


  • 10 marca 2019

Dzień Kobiet

Znalezione obrazy dla zapytania dzien kobiet„Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów.”

Z okazji Dnia Kobiet odbyła się w naszej szkole akademia przygotowana przez panią  Justyną Kamelą wraz z chłopcami z  klas III- VIII i jedną dziewczynką z klasy V. W uroczystości uczestniczyli wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi.

Występ chłopców  był wypełniony życzeniami i piosenkami pod adresem dziewcząt i kobiet. Każda z piosenek w wykonaniu naszych  uczniów- „Baby, ach te baby…” czy „Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny…”  wywołała uśmiech na twarzy i została nagrodzona gromkimi brawami!

Następnie pani J. Kamela rozstrzygnęła konkurs na najmilszą koleżankę, który był podzielony na dwie kategorie. Z klas 0- III pierwsze miejsce zajęła Nikola Chmielewska a z klasach starszych wgrała Natalia Rokosz. Wszystkie laureatki otrzymały cenne nagrody.

Następnie głos zabrał pan dyrektor, który wszystkim kobietom, dużym i małym, złożył najserdeczniejsze życzenia. Na koniec wszystkie kobiety, te starsze i te młodsze, zostały obdarowane słodkościami.

M.N.

No Images found.


  • 3 marca 2019

Spotkanie z Policją

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych naszą szkołę odwiedzili policjanci – mł. asp. Bożena Lasota i dzielnicowy st. asp. Krystian Michalik ,pracujący w Komendzie Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim. 

Policjanci przypomnieli uczniom o bezpiecznym spędzaniu ferii zimowych.  Zwrócili uwagę na zagrożenia jakie niosą ze sobą nieprzemyślane zabawy na śniegu i lodzie.Uczniowie w skupieniu wysłuchali pogadanki, a następnie trafnie odpowiadali na zadawane pytania. 

Spotkanie zorganizował pan dyrektor Mieczysław Muszkiewicz

J.M.